حریم شخصی

حریم شخصی کاربران فروشگاه همراه جانبی

فروشگاه همراه جانبی به اطلاعات خصوصی و حریم شخصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می‏‌کنند، احترام گذاشته و از آن محافظت می‏‌کند.

فروشگاه همراه جانبی متعهد می‏‌شود در حد توان از حریم شخصی شما دفاع کند و در این راستا، تکنولوژی مورد نیاز برای هرچه مطمئن‏‌تر و امن‏‌تر شدن استفاده شما از سایت را، توسعه داده و از طریق پروتکل امن SSL از اطلاعات شخصی شما حفاظت می نماید. در واقع با استفاده از سایت همراه جانبی، شما رضایت خود را از این سیاست نشان می‏‌دهید.

همه مطالب در دسترس از طریق هر یک از خدمات سایت همراه جانبی، مانند متن، گرافیک، آرم، آیکون دکمه، تصاویر، ویدئوهای تصویری، موارد قابل دانلود و کپی، داده‌ها و کلیه محتوای تولید شده توسط سایت همراه جانبی جزئی از اموال سایت فروشگاهی همراه جانبی محسوب می‏‌شود و حق استفاده و نشر تمامی مطالب موجود و در دسترس در انحصار سایت فروشگاهی همراه جانبی می باشد و هرگونه استفاده بدون ذکر نام سایت همراه جانبی، حق پیگرد قانونی را برای سایت همراه جانبی محفوظ می‏‌دارد. هر گونه استفاده با مقاصد تجاری پیگرد قانونی دارد. کاربران مجاز به بهره‌‏برداری و استفاده از لیست محصولات، مشخصات فنی، قیمت و هر گونه استفاده از مشتقات وب‏‌سایت سایت همراه جانبی و یا هر یک از خدمات و یا مطالب، دانلود یا کپی کردن اطلاعات با مقاصد تجاری، هر گونه استفاده از داده کاوی، روبات، یا روش‌‏های مشابه مانند جمع آوری داده‌‏ها و ابزارهای استخراج نیستند و کلیه این حقوق به صراحت برای سایت فروشگاهی همراه جانبی محفوظ است.

در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت فروشگاهی همراه جانبی، کاربران مسئول حفظ محرمانه بودن حساب و رمز عبور خود هستند و تمامی مسئولیت فعالیت‌‏هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

در مرحله پرداخت اینترنتی کاربران مستقیما به درگاه بانک متصل شده و از طریق پروتکل امن SSL با سایت بانک ارتباط برقرار می کنند و سایت فروشگاهی همراه جانبی هیچگونه دسترسی به اطلاعات حساب بانکی کاربران نخواهد داشت.

تمامی اطلاعات درخواست شده برای درج سفارش در فروشگاه همراه جانبی فقط به منظور ثبت و ارسال سفارش می باشد و فروشگاه همراه جانبی متعد به حفظ اطلاعت شخصی شما می باشد.